Magazin

Nihal Candan'ın +18'lik Videosu Ortaya Çıktı!

Nihal Candan'ın +18'lik Videosu Ortaya Çıktı!

Bahar-Nihal Candan kardeşle verdikleri röportajda 'BİZİ 'CİCİŞLERE BENZETMEK HAKARETTİR' demişti. Cicişler, bugün de sosyal medya hesaplarından Nihal Candan'ın iki erkekle yarı çıplak dans ettiği videoyu paylaştı.

Güncellenme tarihi:

İZİ ONLARA BENZETMEK HAKARET GİBİ"

Son günlerde ise Bahar-Nihal Candan kardeşlerin adı, 'Cicişler' olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerle yaşadıkları gerilimle anılır oldu. Verdikleri röportajda Bahar-Nihal Candan kardeşler, kendilerinin 'Cicişler'e benzetilmesine tepki gösterip, "Bizi onlara benzetmek hakaret gibi" demişti.Esra-Ceyda Ersoy’un Candan kardeşlere cevabı dün şöyleydi: ''Biz güzel ve seksiyiz. Siz şişman ve çirkinsiniz. Önce diyet yapıp zayıflayın, bir de bakımdan geçin. Hem, daha 3 gün önce bizzat kendiniz ‘Biz, sizi örnek alarak büyüdük’ dememiş miydiniz? Şimdi gidin eve ders çalışın ve avukat olun. Diyelim ki; avukat oldunuz. Aklı yerinde hangi insan size dava verir?''YARI ÇIPLAK HALDE ERKEKLERLE DANS ETTİ

Hızlarını alamayan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler bu kez sosyal medya hesaplarından Nihal Candan'ın gizli bir videosunu repost edip, takipçileriyle paylaştı. Videoda Nihal'in yarı çıplak halde iki erkekle dans ettiği görülüyor.

 

Yayın tarihi: 22.05.2017
86191
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.