Magazin

Nicole Kidman'ın dakikası 17 bin 400 dolar!

Nicole Kidman'ın dakikası 17 bin 400 dolar!

Nicole Kidman, konuk konuşmacı olarak katılacağı bir toplantıda, 25 dakikalık konuşmasının her dakikası için 17 bin 400 dolar kazanacak.

Güncellenme tarihi:
Nicole'ün en güzel fotoğrafları Nicole Kidman, Amerikan Forbes dergisinin geleneksel olarak düzenlediği Evrensel Yöneticiler Konferansı'nın 5'incisinde, Hollywood dünyasına adım atmasından Oscar ödülü almasına kadar uzanan kariyer yaşamı ile çalışan anne olma konularında bir konuşma yapacak. Ünlü aktris, 25 dakika sürecek konuşması için 435 bin dolar para alacak. Uydudan konuşacak Anlaşmaya göre Kidman, konferansın gerçekleşeceği Sydney'in dünyaca ünlü Opere House binasına gitmek zorunda olmaksızın, konuşmasını uydu yayını aracılığı ile herhangi bir yerden de gerçekleştirebilecek. Contactmusic sitesinin haberine göre, Forbes'un geleneksel konferansına, eski New York Belediye Başkanı Rudolph Giuliani ve Avusturalya Başbakanı John Howard da konuşmacı olarak katılacak. Konferansa katılacak yöneticiler ve işadamları, konferans ücreti olarak 4 bin 500 dolar para ödeyecek. Rekorlar Nicole'den sorulur Kidman'nın, Forbes'un düzenleyeceği konferansta 25 dakikalık konuşma için alacağı ücretin, bugüne kadar panel ya da konferans konuşmacılarına ödenen en yüksek ücret olduğu bildirildi. Aldığı ücret konusunda yeni bir rekora daha imza atan ünlü yıldızın adı, daha önce de Chanel moda ve firmasının "No. 5" parfümünün reklam filminden kazandığı para ile Guinness'in 50'nci yıldönümü baskısında yer almıştı. Kidman, Baz Luhrmann'ın yönettiği "Chanel, No. 5" parfümünün reklam filmindeki 4 dakikalık rolü için dakika başına 928 bin dolar alarak toplam 3 milyon 710 bin dolar kazanmıştı.
Yayın tarihi: 11.07.2005
361
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.