Magazin

Nicole Kidman'ı gizlice dinlemişler

Nicole Kidman'ı gizlice dinlemişler

'The Interpreter' filminin galasında konuşan Nicole Kidman, 'İki muhabirin evime dinleme cihazları yerleştirmesi beni çok yıprattı' dedi.

Nicole Kidman son filmi 'The Interpreter' (Çevirmen) filminin galasını Sydney'in ünlü Opera House binasında yaptı. Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı galaya kırmızı bir kıyafetle gelen ünlü yıldız, son dört aydır kaldığı Avustralya'da çok mutlu olduğunu belirtirken, bu dönemde yaşadığı en olumsuz ve kendisini en çok etkileyen olayları da sıraladı.

Kidman'ı yıkan olaylar
Kidman, "20 yıllık sanat yaşantımda magazin habercileriyle çok yakın ilişkilerimiz ve çalışmalarımız oldu, ancak benden habersiz iki muhabirin evime dinleme cihazları yerleştirmesi ve olayın açığa çıkması beni çok yıprattı" dedi. Olayın mahkemeye intikal ettiğini söyleyen Kidman, Russel Crowe ile çekeceği 'Eucalyptus' adlı filmin iptal edilmesinin de kendisini üzen ikinci olumsuzluk olduğunu sözlerine ekledi.

O bir dünya vatandaşı
Son filmi 'Çevirmen'de oynadığı birkaç sahnenin çekimin New York'taki Birleşmis Milletler merkezinde gerçekleştirilmesine izin vermesinden dolayı BM'ye teşekkür eden Kidman, UNICEF'e yaptığı yardımlardan ötürü BM'nin kendisini 'dünya vatandaşı' ilan etmesinden de mutluluk duyduğunu söyledi.

Afrikalı çevirmeni oynuyor
Yarın ABD'ye dönecek olan Kidman, yeni filminde BM'de görevli Afrika doğumlu bir çevirmeni canlandırıyor. Afrikalı bir devlet başkanına suikast düzenleneceğini öğrenince araştırmalara başlıyor, ancak hedef haline geliyor.
Yayın tarihi: 06.04.2005
312
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.