Magazin

Nicole Kidman'a ne oldu

Nicole Kidman'a ne oldu

Her zaman güleryüzlü ama soğuk ve mesafeli duruşuyla objektiflere takılan Nicole Kidman bu kez belki çok yakınlarından başka kimsenin tanık olmadığı bir biçimde görüntülendi.

Bir gece kulübünden çıkışta pek de alışık olunmayan bir biçimde objektiflere takılan Kidman, belli ki zor bir dönem geçiriyor.

Bir yandan eşi Keith Urban'ın tedavilere karşın kurtulmakta güçlük çektiği uyuşturucu alışkanlığı ile uğraşan Kidman'ın diğer yandan da son filmi Invasion'ın hafta sonu uğradığı gişe hezimeti yüzünden canı sıkıldı.

Kuzey Amerika'da geçen hafta sonu gösterime giren Invasion bütün iddiasına rağmen gişede ancak beşinci sıraya yerleşebildi.

31.2 milyon dolarlık hafta sonu hasılatıyla The Superbad ilk sıraya yerleşirmen, Rush Hour 21.8 milyon dolar, The Bourne Ultimatum 18.9 milyon dolar, The Simpsons da 6.7 milyon dolar hasılat yaptı. Kidman'ın başrolünü oynadığı The Invasion ise hafta sonunda sadece 6 milyon dolar hasılat elde edebildi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 22.08.2007
349
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.