Magazin

Nicole helikopter bırakmadı!

Nicole helikopter bırakmadı!

Sydney'de evlenecek olan Nicole Kidman, paparazziler havadan rahatsız etmesin diye kentteki bütün helikopterleri 252 bin dolara kiraladı.

Nicole'un muhteşem pozları sağda

BEŞ yıl önce aktör Tom Cruise'dan boşanan ve bu haftasonu memleketi Avustralya'nın Sydney Kenti'nde Country şarkıcısı Keith Urban'la (38) evlenecek olan Nicole Kidman (38) görülmemiş güvenlik önlemleri aldı. Gizlilik nedeniyle düğün bugün mü, yoksa yarın mı yapılacak bilinmiyor.

St.Patrick Koleji Kilisesi'nde kıyılacağı bilinen nikah için bahçesine büyük bir çadır kuruldu. Bu sırada paparazziler tarafından havadan resmi çekilerek rahatsız edilmekten çekinen Kidman, yaklaşık 252 bin dolar harcayarak Sydney çevresindeki tüm helikopterleri kiraladı.

Nikaha Naomi Watts, Hugh Jackman ve Russell Crowe gibi Avustralya kökenli pek çok Hollywood ünlüsünün yanı sıra Kidman'ın evlat edindiği Isabella (13) ile Connor (10) da katılıyor. Kidman'ı 30 yıldır tanıyan rahip Paul Coleman törenin sade bir Katolik nikahı olacağını söyledi. Coleman'ın Katolikliği ve sadeliği vurgulaması, Kidman'ın, eski kocası Tom Cruise'un mensubu olduğu Scientology tarikatı döneminin sona erdiğini gösteriyor.

Urban'ın geçmişteki alkol ve kokain bağımlılığı Kidman'ın avukatlarını endişelendirirken, Urban'ı sadece bir kez gördüğünü belirten rahip Coleman, damat adayını gözünün tuttuğunu söylüyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.06.2006
335
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.