Magazin

Neslişah Alkoçlar Engin Altan Düzyatan Evlendi

Neslişah Alkoçlar Engin Altan Düzyatan Evlendi

Sosyetenin önemli isimlerinden Neslişah Alkoçlar oyuncu Engin Altan Düzyatan ile hayatını Hayal Kahvesi Çubuklu 29'da evlendi...

Evlilik için gün sayan Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar çifti, Çubuklu 29’da dünya evine girdi. Engin Altan ile Neslişah Alkoçlar, düğününden ilk kareleri sosyal medyada paylaştı. Alkoçlar'ın gelinlikle verdiği ilk pozları büyük beğeni topladı.

Çiftin nikâh şahitliklerini Şadan Kalkavan, Atilla Özhamarat, Alpay Düzyatan ve Basri Vardarlı yaptı.

 

Nikâh memurunun evlilik sorularına Neslişah Alkoçlar, "Sonsuza kadar evet" şeklinde cevap verirken, Engin Altan Düzyatan "Evet" demekle yetindi. Gerçekleşen nikâh sonrası yeni evlenen çift basın mensuplarına poz verdi. Engin Altan Düzyatan gelini altınından öptü.

 Tek Taş Almıştı

Engin Altan Düzyatan cipini sattı, nişanlısı Neslişah Alkoçlar’a tektaş yüzük aldı. Perşembe günü Çubuklu 29’da dünya evine girecek olan Engin Altan Düzyatan’ın sürprizleri bitmiyor. Çubuklu Vadi Evleri’nde aylık 15 bin TL’ye ev kiralayan yakışıklı oyuncu, nişanlısına bir jest daha yaptı ve 100 bin dolarlık tektaş yüzük aldı.

 

Düzyatan, 4 karatlık G color tektaşı almak için Mercedes G500 cipini sattı. Arta kalan parayla da kendine 100 bin TL’ye Jaguar marka bir otomobil aldı.

Yayın tarihi: 29.08.2014
14526
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.