Magazin

Nerede, nasıl seks yapılır?

Nerede, nasıl seks yapılır?

Cinsel bilgi ve deneyim zamanla kazanılır. Hangi durumda ve ne şekilde seks yapmak istiyorsanız, davranış stillerine biraz dikkat ederek hedefe ulaşmanız mümkün.

Çalışma arkadaşınızla
Bugünkü çalışma koşullarında evden daha çok işte vakit geçiriliyor. Haftada 5-6 gün devam zorunluluğu olan bir yerde çalışma arkadaşınızla birlikte olmak kötü sonuçlar doğurabilir. Ama eğer bunu kafaya taktıysanız aşağıdaki üç önemli kuralı sakın atlamayın:

O kişinin yanınızda ya da yakınınızda oturmaması ilk kural. Çünkü gözü sürekli üzerinizde olacak. Bu da onun, arkadaşlarına sizinle geçirdiği dakikaları anlatması için iyi bir fırsat. Seks erkekler arasında gövde gösterisi niteliği taşır ve anlatılmayacaksa yapılması çok da önemli değildir.

Ofis partilerinden sakının. Bu partilerde sarhoş olup yapacağınız her kusurlu hareket tüm ofis tarafından bilinecektir.

Güvendiğiniz bir meslektaşınıza sırrınızı açın. Eğer iş arkadaşınızdan gerçekten hoşlanıyorsanız oradaki bir arkadaşınıza konuyu açmanız süreci hızlandırabilir ve nihayetinde istediğinize ulaşabilirsiniz.

Uçakta
Uçağa bindiğinizde yapabilecekleriniz kısıtlıdır ancak, olumsuz şartları yararınıza çevirebilmeniz de aynı oranda mümkün. Kemerleriniz takılıyken bu durum sizi zorlasa da, havadayken partnerinizi alıp kabinlere götürmeniz oldukça kolaydır. Uçak yere inerken bütün görevlilerin her yeri kontrol ettiğini de aklınızdan çıkarmayın.
Yayın tarihi: 28.02.2007
814
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.