Magazin

Nejat İşler haberlerinden rahatsızım

Nejat İşler haberlerinden rahatsızım

'Erkek Tarafı' filminin galası son derece renkli geçti. Filmin başrol oyuncusu Mert Fırat ilginç açıklamalar yaptı.

Galanın önemli isimlerinden Mert Fırat filmde magazin gazetecesi rolü ile seyircinin karşısına çıkacağını ve bu rol için uzun süre çalıştığını söyledi. Genç oyuncu Mert Fırat, ‘Bu filmde 5 yıllık bir oyunu ölümsüzleştirmek istedik. Rolüm gereği yaptığınız işin inceliklerini anladım. Yaptığınız iş gerçekten çok zor. Bu filmde yaptığınız işin ne kadar zor olduğunu gördüm.’ sözleriyle gazetecilere yaptıkları işin ne kadar zor olduğunun farkında olduğunu belirtti.

NEJAT’IN SAĞLIĞI GAYET İYİ

‘İntikam‘ adlı dizideki rol arkadaşları Beren Saat ve Nejat İşler hakkında gelen soruları içtenlikle yanıtlayan başarılı oyuncu Beren Saat için,’ Beren Saat rolüne, rol arkadaşına, emeğine saygı gösteren ve çok çalışan birisi. Onunla tanıştım ve çalıştığım için çok şanslıyım. Beren gerçekten başarılı bir isim’ dedi. Nejat İşler hakkında çıkan haberler hakkında rahatsız olduğunu dile getiren Mert Fırat, yakın arkadaşı hakkında şu sözleri söyledi: “Nejat’ın ne ‘İntikam” ile ne de başka kimseyle hiçbir sorunu yok. Ben sürekli kendisiyle konuşuyorum.

Sağlık durumu gayet iyi. O sadece bizim yapamadığımız cesareti gösterip herşeyi bırakıp dinlenmeye çekildi. Onun hakkında çıkan haberleri onu rahatsız etmiyor olabilir ama beni rahatsız ediyor. Çünkü Nejat gerçekten iyi birisi ve çıkan haberlerin çoğu yanlış.”

(Sözcü)

Yayın tarihi: 21.11.2013
578
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.