Magazin

Neden küstükleri anlaşıldı!

Neden küstükleri anlaşıldı!

Türk sinemasının köşetaşı filmlerinde birlikte oynayan Türkan Şoray ile Kadir İnanır'ın iki yıldır evlilik polemiği yüzünden küs olduğu ortaya çıktı.

Türk sinemasının iki starı Kadir İnanır ile Türkan Şoray, geçen haftalarda vizyona giren "Türkler Çıldırmış Olmalı" filminin galasında karşılaşmış, ancak birbirlerini görmemezlikten gelmişlerdi.

Türk sinemasının önemli filmlerinde birlikte oynayan iki starın iki yıldır evlilik polemiği nedeniyle konuşmadığı ortaya çıktı. İnanır iki yıl önce bir röportajında "İsteseydik Türkan Şoray'la evlenirdik" dedi. Bunun üzerine gazeteciler Şoray'a İnanır'ın demeciyle ilgili duygularını sordu. Şoray da"Evet, isteseydik evlenirdik" diye konuştu. Ancak bir süre sonra yine İnanır, bir röportajında "Şoray'la asla evlenmezdim" diye konuşunca Şoray, sinirlendi ve yakın çevresine "Kadir kırılmasın diye destek verdim. Onun yaptığına bak" diye dert yandı. Şoray'ın sözleri İnanır'ın kulağına gitti ve usta aktör çok öfkelendi.

Geçen yıl TRT'nin yeni yayın dönemi tanıtımında Şoray ile karşılaşan İnanır, ünlü sanatçıya selam vermedi. İnanır, Şoray'ın yanında yer ayrılmasına rağmen, arka sıralarda oturdu.
Ardından iki yıldız ortak bir tanıdıklarının düğününde de karşılaştı ve yine selamlaşmadı. Ancak Şoray, iki yıllık bu küslüğe daha fazla dayanamadı NTV'de sunmaya başladığı programa İnanır'ın çağrılmasını istedi.

Teklif gelmedi
İnanır ise Şoray'ın programından davet gelmediğini, gelse bile prensiplerinden dolayı katılamayacağını söyledi. İnanır, "Ben 10 yıldır hiçbir televizyon programına konuk olmuyorum. Bunun kişilerle bir alakası yok" dedi.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 19.12.2009
412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.