Magazin

Neco ağzını bozdu

Neco ağzını bozdu

Eşinden ayrılmaya karar verip, kendisinden 25 yaş küçük sevgilisiyle yaşayan şarkıcı Neco, kaptanlık için heyet raporu almak üzere geldiği Bodrum Devlet Hastanesi bahçesinde gazetecileri görünce çılgına döndü.

Bir ay önce satın aldığı 'Ülkü Ece' adlı ahşap yatın adını 'Neco' olarak değiştiren ve ehliyet almaya karar veren Neco ve sevgilisi İdil Erge, gerekli heyet raporunu almak üzere dün sabah saatlerinde Bodrum Devlet Hastanesi'ne geldi.

Neco, yaklaşık iki saat kaldığı hastaneden çıkarken, karşısında gazetecileri görünce sinirlendi. Sevgilisi Erge'den uzaklaşmaya çalışan Neco, kendisine "Geçmiş olsun" diyen gazetecilerin üzerine yürüdü. "Şerefsizler, niye çekiyorsunuz, terbiyesizler, defolun, sizin hayatınızı karartırım" diyen Neco, kameramanın da üzerine yürüyerek, küfür etti.

Gazetecilerin, "Özel hayatınızla ilgilenmiyoruz, geçmiş olsun demek istedik" şeklindeki yaklaşımı da şarkıcıyı sakinleştirmedi. Neco, daha sonra bindiği otomobilini de gazetecilerin üzerine sürdü. Hastane otoparkında seyrederken aniden durup otomobilden inen Neco yine gazetecilere dönerek, "Şerefsizler, niye beni çekiyorsunuzki, ben izin verdim mi?" diye bağırmaya devam etti. Ardından da hastaneden ayrıldı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.12.2006
491
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.