Magazin

Ne çektin be Fazıl!

Ne çektin be Fazıl!

Fazıl Say’a Twitter’da paylaştığı mesajlar nedeniyle “dini değerleri aşağılamak” suçundan verilen 10 ay hapis cezası tepki çekmeye devam ediyor.

Ne Çektin Be Fazıl!

Emek Sineması'nın yıkılmaması için yapılan eyleme de katılan oyuncu Gonca Vuslateri, bu kez de Fazıl Say'a verilen ceza için eylemlerini sürdürüyor.

Tepkisini Twitter'da açıkça paylaşan sanatçı, son olarak, arkadaşlarıyla birlikte #BeniDeFazılSay yazılı bantla ağzını kapayarak poz verdi.

Tasarımcı-model Umut Eker, moda editörü Hakan Öztürk, model Didem Soydan ve Gonca Vuslateri, ağızlarına bant takarak birbirlerinin fotoğraflarını çekti.

'Yalan Dünya' dizisindeki şom ağızlı, herkesi "Ne çektin sen!" diyerek üzen Vasfiye Teyze karakteriyle bir anda popüler olan Vuslateri'nin bu pozlarının, Fazıl Say'a destek veren binlerce sosyal medya takipçisi tarafından yeni bir protesto şekli olarak benimsenmesi işten değil!

Yayın tarihi: 20.04.2013
1433
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.