Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ne aldatması! Ağlaya ağlaya ayrıldık

Ne aldatması! Ağlaya ağlaya ayrıldık

Pınar Altuğ, sevgilisi Tony'yi aldattığı için ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere çok üzüldüğünü söyledi. Altuğ, "Ne aldatması. Bu iddialar çok çirkin. Biz ağlaya ağlaya birbirimizden ayrıldık" dedi.

Tony Teodoridis ile yollarını ayıran Pınar Altuğ, "Bizim ilişkimizi, bir kadın, erkek, din ya da başka bir şey yüzünden noktalamadık" dedi. Altuğ hakkında çıkan, "Emrah'la birlikte. Can isminde bir gençle de görüşüyor" dedikodularına da yanıt verdi:

"Size yemin ederim ki bizim ilişkimiz, bir ya da bir erkek ya da din yüzünden bitmemiştir. Biz birbirimizi çok severek ayrıldık. İlişkimiz içerisinde üstesinden gelemediğimiz sıkıntılarımız vardı. Ara verip, bu sıkıntıları birbirimizden uzakta halletmeye çalıştık. Bir durup bakmak istedik, birbirimizi özlüyor muyuz, sorunları çözebilecek miyiz? İkimizin de içi çok rahat. Biz birbirimizi çok severek, ağlaya ağlaya ayrıldık. Tony'nin eşyalarını kendi ellerimle hazırlayıp, valizine yerleştirdim. O giderken ben balkonda ağlıyordum. Ayrılırken, bir daha bir araya gelmemek üzere ayrılmadık.

Can isminde bir gençle ve şarkıcı Emrah'la adı aşk dedikodusuna karışan Pınar Altuğ, "Emrah'ı Bodrum'da gördüm selam verdim. Selamlaşmanın dışında kendisiyle hiçbir samimiyetim yoktur. Ben kimseye selam veremeyecek miyim? Can diye yazdıkları da Evren Aykul'un erkek arkadaşıdır. Kendisini tanırım. Daha geçen gün doğum günü partisinde bir aradaydık" dedi. Tony Teodoridis ise, "Pınar'la ilk çıktığımızda 6 ay boyunca üzerimize geldiler. Ayrılmamız için, bizimle ilgili birçok haber yapıldı. Ben yürekten sevdim ve hala da çok seviyorum. Bu ilişki üçüncü kişiler yüzünden bitmemiştir. Pınar'la ilişkimize bir süre ara verdik. Ne olacağını zaman gösterir" diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.07.2006
715
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.