Magazin

Nazır, 30 yıl sonra türbanını çıkarıyor

Nazır, 30 yıl sonra türbanını çıkarıyor

Sabahların Sultanı Seda Sayan'a konuk olan ünlü sinema oyuncusu Necla Nazır'dan şok karar. Nazır, tesettürden çıkmaya karar verdi. İşte şok kararın gerekçeleri...

Necla Nazır 30 yıl sonra türbanı başından çıkarmaya karar verdi.

Nazır, kararıyla ilgili şöyle konuştu:

Çalışmak için türbanı çıkarmaya karar verdim
Eşimden ayrılmış olmasaydım böyle bir düşüncem olmazdı. Şimdi ayaklarımın üzerinde durabilmek ve çalışmak için başımı açmaya karar verdim. Hayatımı idame etmek için bu kararı almak zorunda kaldım. Rabbim ne eyler güzel eyler.
Bunları, bu kararı Ferdi ile paylaştım. Bize haftalık veriyor. Ama daha fazla konuşmak istemiyorum.

Tuğçe'ye söz kestiler
Necla Nazır programda kızı Tuğçe ile ilgili de ilk kez bir açıklamada bulundu. Nazır, kızları Tuğçe'ye kısa bir süre önce söz kestiklerini dile getirdi. Necla Nazır şöyle konuştu:
Babasının haberi olmadan bir şeyler dönüyor şeklinde çıkan haberlerin bir aslı yok. Allah'a yemin ederim ki, benden istediler. Kızımı benden istediler. Babasıyla birlikte ortak aldoığımız bir karardı, Tuğçe'ye söz kestik. Ben dostluğu kabul etmiyorum. Tuğçe görüşüyor.

5 milyon dolarlık evde oturuyor
Ferdi Tayfur eski hayat arkadaşına tepki gösterdi:

"Necla Hanım bana vursa kırsa üzse de ben ona hiçbir şey söylemem. Dini kararlarına hiç karışmam. Ama 5 milyon dolarlık evde oturuyor Böyle bir şey mümkün mü? O ev Necla Hanım'ın üzerine. Hiçbir sıkıntısı yok. Evin bütün masraflarını ben karşılıyorum. Elektrik, su... Her şeyi ödüyorum, hiçbir sıkıntısı yok. Kamuoyuna benim hakkımda bir şeyler mi anlatmak istiyor bilmiyorum. Türk milleti beni çok iyi tanır. O evi kiraya verse harika bir para alır.10-15 bin dolar alır. Benim için para önemli değil. Ben erkeğim, sokakta da yatarım. Necla Hanım'a haftalık para gönderiyorum, mümkün değil onu o durumda bırakmam. Zaten Necla Hanım'ın da bir tek sigara masrafı var."
Yayın tarihi: 10.09.2008
622
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.