Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Nazan Öncel'e aşırma suçlaması

Nazan Öncel'e aşırma suçlaması

Udi sanatçı Coşkun Sabah, Nazan Öncel'le ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Öncel'in, "Aşığım Sana Doyamıyorum" adlı şarkısının temposunu hızlandırarak kendi bestesi gibi gösterdiğini iddia eden Sabah, "Nazan'ı biraz esinleniyor buluyorum. 'Sağdan soldan biraz götürüyor' diye değerlendiriyorum" dedi.

Genç popçu Altay'ın bu konuda kendisini uyardığını da belirten Sabah, "Hiç farkında değildim, Altay beni bir gün uyandırdı. Nazan Öncel'in Alişan'a verdiği 'Bu Konulara Girmeyelim / Olay Bitmiştir' adlı şarkıyı da eşim izlemiş. Ben de daha sonra inceledim. Benim 'Aşığım Sana Doyamıyorum' şarkımı almış, temposunu 130'a yükseltmiş, pop tarzına çevirmiş. Hakikaten melodi aynı" dedi.

Ünlü sanatçı, "Buna hırsızlık da diyebiliriz, esinlenme de diyebiliriz. Bazı şeyler şuur altına giriyor. Yani böyle şeyler oluyor ama hoş değil" ifadesini kullanarak Nazan Öncel'i eleştirdi. Bayram tatili için İstanbul dışında olan Nazan Öncel'e ulaşılamadı.
(Hürriyet)
435
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.