Magazin

Naz Elmas'ta müthiş değişim

Naz Elmas'ta müthiş değişim

Özcan Deniz'le başrolü paylaştığı "Haziran Gecesi" dizisi ile yıldızı parlayan Naz Elmas, yeni bir dizi için yapımcılarla anlaştı.

Naz Elmas'ın fotoları sağda

"Haziran Gecesi"nin mutsuz güzeli, "Candan Öte" adlı yeni dizide Gülen adında bir genç kızı canlandıracak.

Star TV'de yayınlanacak olan dizide Aytaç Arman ve Nebahat Çehre gibi ustalarla birlikte kamera karşısına geçecek olan Elmas, "Altı aydır gelen hiçbir teklifi kabul etmiyordum. Geçen yıl Haziran Gecesi dizisinde 62 bölüm ağlayan bir rolde oynadıktan sonra, bu karakterin isminin Gülen olması beni cezbetti" dedi.

Naz Elmas, yeni dizi öncesi imajını da yeniledi. Saçlarını uzatan, rengini de koyulaştıran oyuncu, bu haliyle çok daha genç göründüğünü, canlandıracağı karaktere de uyduğunu söylüyor.

Dağılmış bir ailenin çocukları nasıl etkilediğini anlatan, aile, kardeşlik, anne, baba kavramlarını, boşanmanın çocuklarda bıraktığı izleri sorgulayan dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Rojda Demirer, Lale Oraloğlu, Cengiz Coşkun, Tuvana Çamlı da var.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 15.08.2006
755
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.