Magazin

Nasıl bir ilişkidir bu!

Nasıl bir ilişkidir bu!

Hülya Avşar'la evliliğini Feraye Tanyolaç'la yaşadığı ilişki yüzünden bitirmek zorunda kalan Kaya Çilingiroğlu, Antalya'da babası adına düzenlenen golf turnuvasında Sinem Ergüler'le öpüşürken objektiflere yakalandı.

Hülya Avşar'dan, MED Yapım'da yapımcı olarak görev alan Feraye Tanyolaç ile aldattığı ortaya çıkınca tek celsede boşanan Kaya Çilingiroğlu, şimdilerde 6 aylık hamile olan Feraye Tanyolaç'la da sorunlu günler geçiriyor. Antalya'nın Belek Turizm Merkezi'ndeki Gloria Golf Hotel'de yapılan "6'ncı Prof.Dr. Kaya Çilingiroğlu Golf Turnuvası" için eski eşi Hülya Avşar ve kızı Zehra ile Belek'te bulunan Çilingiroğlu, önceki akşam konakladıkları Rixos Premium Otel'den dışarı çıkmadı.

Adının Sinem Ergüler olduğu öğrenilen bir kadınla öpüşürken objektiflere yansıyan KayA Çilingiroğlu, "Aramızda bir ilişki yok" dedi.

Akşam saatlerinde Gülşen'in sahneye çıktığı Gloria Golf Hotel'e geçen Çilingiroğlu, saat 23.00 sıralarında, sahilde Vizyon Ajans'ın eski manken olduğu öğrenilen Sinem Ergüler'le sarmaş dolaş görüntülendi. Sabah 04.00'e kadar ortadan kaybolan çift, daha sonra otelin lobisinde öpüşürken objektiflere yakalandı... 15 gün önce golf oynamayı öğrenmeye başladığı, 10 gün önce de Kaya Çilingiroğlu ile tanıştığı öğrenilen Ergüler, bu sabah turnuvanın yapıldığı golf sahasında antrenman yaparken gazetecilerin sorularıyla karşılaştı. Çilingiroğlu ile aralarında bir şey olup olmadığını soran gazetecilere genç kadın, "Kaya benim arkadaşım. Onun turnuvasına geldim. Bir ilişki falan yok" diye cevap verdi. Ergüler, ellerinde görüntü olduğunu söyleyen muhabirlere ısrarla, "Yok öyle bir şey" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.05.2006
358
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.