Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Naomi Campbell ucuz kurtuldu

Naomi Campbell ucuz kurtuldu

Süpermodel Naomi Campbell, ABD'nin New York şehrinde süren mahkemede, geçen mart ayında yardımcısının kafasına cep telefonunu fırlattığını itiraf edince, beş günlük kamu hizmeti, iki günlük öfke kontrol kursu ve 363 dolar para cezası aldı.

36 yaşındaki top model, geçen mart ayında, iki kot pantolonun kaybolması üzerine yardımcısı Ana Scolavino ile tartıştığını, fırlattığı cep telefonunun yardımcısının kafasına geldiğini kabul etti. Campbell, Manhattan'daki dairesinde yaşanan olayın bir kaza olduğunu ve Scolavino'nun yaralanmasına neden olduğu için üzüldüğünü söyledi.

Campbell, suçunu kabul etmesi karşılığında mahkemeyle yapılan anlaşma sayesinde ucuz kurtulmuş oldu. Campbell'ın avukatı, ikinci derece saldırı suçundan iki yıldan yedi yıla kadar hapsi istenen müvekkiline verilen cezadan memnun olduğunu açıkladı. Kamu hizmeti cezasını bir okul veya hastane gibi kapalı bir ortamda çekerek olası tacizlerden kurtulamak isteyen Campbell'ın bu cezayı nerede ve nasıl çekeceği, mart ayında açıklanacak.
(Hürriyet)
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.