Magazin

N.Y doğru Cem yanlış

N.Y doğru Cem yanlış

Derin Mermerci, adının aşk dedikodularına karıştığı ünlü komedyen Cem Yılmaz'la New York'ta buluştuğu haberlerine yanıt verdi: "New York yakınlarında olduğum doğru, ama Cem'le hiç görüşmedik."

Evlilik planları yaptığı Tolga Egemen'den sürpriz bir kararla ayrılan, ardından adı Cem Yılmaz'la anılmaya başlanan Derin Mermerci, dayanamayıp suskunluğunu bozdu. Geçtiğimiz hafta New York'un en lüks bölgesi olan 5. Cadde'de bir kafede Yılmaz ile otururken görüldüğü iddialarına Mermerci, "New York yakınlarındaydım ama Manhattan'a, dolayısıyla 5. Cadde tarafına hiç uğramadım" dedi.

O benim arkadaşım
Mermerci, sözlerine şöyle devam etti: "Bir süredir Amerika'da olduğum doğru ama New York'un içinde değilim. Yakınlarındaki bir tatil bölgesinde, ablama ait yazlık evde kalıyorum. Manhattan'a, 5. Cadde'ye hiç uğramadım, dolayısıyla Cem Yılmaz'la buluştuğum da doğru değil. Evet, Cem benim arkadaşım, o doğru, ama ne daha önce birlikte tatile çıktık ne de kendisiyle Amerika'da buluştuk."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.09.2010
350
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.