Magazin

Müzmin nişanlılar

Müzmin nişanlılar

Gösteri dünyasının ünlüleri arasında uzun süre nişanlı kalmak moda oldu.

Nişanlı güzellerin fotoları sağda

Nişanlı çiftlerin bazıları çocuk sahibi olsalar da, evlenmek için acele etmiyorlar. İşte müzmin nişanlılar...

Kelly Brook-Billy Zane
Kelly Brook ve Billy Zane, "Three" filminin çekimleri sırasında birbirlerinden etkilenmişlerdi. İki oyuncu, aralarındaki aşk ilişkisini uzun bir süre herkesten gizlemiş ve sonunda bir ödül töreninde nişanlandıkları ortaya çıkmıştı. İki nişanlı, ne zaman evleneceklerine karar vermedi.

Katie Holmes-Tom Cruise
2005'in en şaşırtıcı olaylarından biri, ünlü aktör Tom Cruise ve genç oyuncu Katie Holmes'ün aşkıydı. Tom Cruise, tanıştıktan çok kısa bir süre sonra Katie Holmes'a Paris'te Eiffel Kulesi'nin tepesinde evlenme teklif etmiş ve çift nişanlanmıştı. Aradan bir sene geçti, çiftin bir kızı oldu ama evlilik tarihi hálá belli değil.

Cherly Tweedy-Ashley Cole
Ünlü bir futbolcuyla bir pop yıldızının nişanlanması, hiç de sıradan bir olay sayılmaz. Genç pop şarkıcısı Cheryl Tweedy'nin futbol yıldızı Ashley Cole'la Dubai'de nişanlanması da günlerce konuşulmuştu. Çift, nişanlılık dönemini uzun tutacağa benziyor.


(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.05.2006
373
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.