Magazin

Mutluluk beni güzelleştirdi

Mutluluk beni güzelleştirdi

Mustafa Sandal'ın eşi Emina Türkcan doğum yaptıktan sonra ilk kez objektif karşısına geçti ve güzelliğinin sırrını anlattı.

Güncellenme tarihi:
Hello dergisine poz veren Emina Türkcan, evlendikten sonra yaşadığı mutluluğun kendisini güzelleştirdiğini söyledi. Yeni çıkartacağı albüm için de çok özel pozlar veren Emine Türkcan, güzelliğinin sırlarını anlattı: "Spor yapıyorum, dans ediyorum, cilt bakımı ve masaj yaptırıyorum. Herkes doğumdan sonra daha da güzelleştiğimi söylüyor. Mutluluk beni güzelleştirdi. İşte o resimler ve daha fazlası... Yaman bizi değiştirdi Özellikle Yaman hayatımıza girdikten sonra her şey daha da güzelleşti. Eskiden çok gezerdim bir günlüğüne Milano'ya uçtuğum bile oluyordu. Şimdi Yaman için iki saat sonra koşup eve geliyorum. Sevgililer gününü bile bir arkadaşım arayıp kutlamasa unutmuşum. Eskiden evliliğe karşıydım, bana hapishane gibi olduğunu düşünüyordum. Sonradan anladımki mutlu evliliğin sırrı aşk. Bir de en önemlisi güvenmek. Mustafa'ya çok güveniyorum. Hiçbir şekilde yanlış yapmaz o. Kendime çok güveniyorum. Birine kendini göstermeye çalışan 'ben ben' diyen biri değilim." (Vatan)
Yayın tarihi: 19.03.2009
414
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.