Magazin

Mutluluğu geç buldu

Mutluluğu geç buldu

Gençlik yıllarını mutsuz geçiren Brooke Shields, şimdi hem mutlu bir eş, hem de huzurlu bir anne olmanın tadını çıkarıyor.

Brooke Shields, dün 40 yaşına bastı. Amerikan sinemasının bu sevimli yıldızı, hayatının 30 yılını kamera karşısında geçirdi. Onun nasıl bir oyuncu olduğunu, hangi filmlerde başrollerde oynadığını tekrarlamaya gerek yok. Ancak Brooke Shields, bu yıllar içinde mutluluktan hep çok uzak kaldı.

Agassi ile evlendi
Brooke Shields, özel hayatındaki en büyük hatalarından birini tenis şampiyonu Andre Agassi ile evlenerek yaptı. Agassi, evlendiklerinde tenis dünyasının bir numaralı ismiydi. Brooke Shields de Hollywood'un prensesiydi.

Ayrı dünyalardan gelen bu iki ünlü kişinin evliliğinde daha ilk günlerde sorunlar kendini göstermeye başlamıştı. Karı-koca, meslekleri gereği, ayda yılda bir görüşebiliyorlardı.

İki yaşında bir çocuk annesi
Brooke Shields, sınırsız mutluluğa kavuşmayı umarken sınırsız mutsuzluğa mahkum olmuştu. Harvard Üniversitesi'nde öğrenim görmesi de ona mutluluk getirmedi. Ünlü yıldız neyse ki şimdi yani tam 40 yaşındayken, mutluluğun anlamını öğrendi. Tanınmış televizyon yazarı Chris Henchy ile ikinci evliliğini yapan Shields, iki yaşında Rowan adında bir kız çocuğu annesi.

Brooke Shields, o kadar mutlu ki, kitap yazmaya bile konsantre olabilmiş. Ünlü yıldız hayatının önemli olaylarını içeren kitabını, biraz da yazar kocasının ısrarıyla kaleme almış. Brooke Shields'in kitabında anne adaylarına da bazı öğütler var.

'Down Came the Rain' adlı kitap, İngiltere'de yayımlandı ve kısa sürede elden ele dolaşmaya başladı. Brooke Shields hem iyi bir eş, hem ilgili ve sevgi dolu bir anne, hem de iyi bir yazar olma yolunda hızla ilerlediği için kendiyle gurur duyuyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.06.2005
395
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.