Magazin

Mutlu: Okan yine kıvırdı

Mutlu: Okan yine kıvırdı

Ünlü şovmen Okan Bayülgen geçen yıl, 'Televizyon Makinasi' isimli programında şarkıcı Lerzan Mutlu'nun başka bir yayında söylediği 'Her şeyimi uğruna boş yere mi verdim' şarkısına "Kadın her şeyini vermeye hazır" diye espri (!) yapmıştı.

Lerzan Mutlu şovmene 50 bin YTL'lik tazminat davası açmıştı. İstanbul Kadıköy Asliye'de dün görülen duruşmaya iki ünlü de katıldı. Hakaret suçlamasını kabul etmeyen Okan Bayülgen "Ben şimdi reyting uğruna her şeyini feda edecek dedim. Kendisi ekibimizce sevilen bir katılımcıdır" dedi.

Hakim Filiz Tüysüz bir ara avukatıyla aynı anda savunma yapan Okan Bayülgen'i "Burası ekran değil, ayağa kalkarak savunma yapın. Sinirimi bozmayın" diye azarladı.

Hakim söz konusu programın CD'sini izlemek istedi. Ancak salondaki bilgisayarda CD açılmayınca duruşma ertelendi. Lerzan Mutlu çıkışta, "Okan Bayülgen yine kıvırarak bir şeyler söyledi. Güya başka bir şey demek istiyormuş. Ama yemezler. Ceza almasını istiyorum" dedi.
(Posta)
Yayın tarihi: 10.02.2007
380
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.