Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Musti: Evleneceğiz

Musti: Evleneceğiz

'Sözümün arkasındayım' diyen Musti, Emina ile evleneceğini söyledi. Bu konuda annesi de oğluyla hemfikir.

Emina'nın fotoğrafları sağda!

Yaklaşık 2 yıldır birlikte olan Mustafa Sandal ile Emina Türkcan ilişkisinin ciddi bir yol alması sevgilileri evlilik kararı almaya yöneltmişti. Aile arasında nişanlanan çift, hazırlıklara başlayarak nikah tarihi olarak Eylül ayını ve Göcek'te bir koyu seçmişti. Her şey planlanmıştı. Davetliler özel teknelerle koya getirilecek, sahil, tüller ve canlı çiçeklerle süslenecekti.

'Hayranlarım da sevinir'
Tam "Her şey hazır" derken, çiftin evlilikten vazgeçtikleri haberi gündeme bomba gibi düştü. Buna neden olarak ise Musti'nin fanatiklerinin evliliğe onay vermemesi gösterildi. Ancak Musti, evlilikten vazgeçtiği haberlerine "İddialar yanlış. Emina ile yapacağım evliliğe en başta hayranlarım sevinir. Sözümün arkasında dururum. Emina ile evleneceğim" diyerek son noktayı koydu.

Gelinini çok seviyor
Sanatçının annesi Tülin İleri de oğluyla hemfikir. "Musti ve Emina birbirlerini çok seviyor. Evet evlilik tarihi ertelendi. Ama bunun nedeni Mustafa'nın yurt dışı konserleri. Bu evliliğin olmayacağı anlamına gelmez, sadece ileri bir tarihe ertelendi" diyerek konuya açıklık getiren İleri, bu arada Emina ve ailesiyle de sık sık görüştüklerini söyledi.
369
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.