Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Mustafa'yla çoktan bitti

Mustafa'yla çoktan bitti

Emina Türkcan, Marko Mişkoviç ile ilişkisi olduğuna dair Sırbistan basınında çıkan haberlere yanıt verdi: "Marko sadece arkadaşım. Mustafa'yla ilişkimiz ise uzun zaman önce bitti..."

Emina Türkcan, Sırbistan basınında Marko Mişkoviç ile aşk yaşadığına dair çıkan haberlere yanıt verdi: "Türkiye'de beni sadece Mustafa Sandal'ın aşkı olarak biliyorlar ama ben Bosna'nın pop starıyım. Yani sizde olduğu gibi bizde de sanatçılar hakkında bu tarz haberler çıkıyor. Beni sürekli birilerine uygun görüyorlar. Fotoğraflara dikkatle bakarsanız orada tek başıma değilim, arkadaşlarımla birlikteyim. Marko benim sevgilim değil sadece çok iyi bir arkadaşım..."

6 ay önce ayrıldık
n Emina, Sandal'ın "Yaz tatilindeydi aşkımız. Şimdi ebediyen tatile girdi" açıklamasına da yanıt verdi: "Aşkımız zaten çok önceden bitmişti. 6 ay oldu. Son dönemde sadece arkadaştık. İlişkinin niye bittiğine dair hiçbir açıklama yapmayacağım. Çünkü ben ailemden, sevdiğim insana saygı duymayı öğrendim. Mustafa hayatımın bir parçasıydı, her şey için ona teşekkür ediyorum."

Mirsad: Marko ile sadece arkadaş olduğunu söyledi
Emina'nın abisi Mirsad şunları söyledi:

Emina bana, basında çıkan haberlerin doğru olmadığını, Marko ile sadece arkadaş olduklarını söyledi. Emina, popüler bir kız, paparazziler hep peşinde. Marko da zengin bir işadamının oğlu. İki tanınmış isim olunca böyle haber yapmışlar.

Aşkımız ebediyen tatile girdi

Mustafa Sandal ise Emina Türkcan'ın Yugoslavya'da Marko Mişkoviç'le paparazzilere yakalanmasıyla ilgili olarak kısa bir açıklama yaptı: "Yaz tatilindeydi aşkımız. Şimdi ebediyen tatile girdi. Bu konuda başka bir şey söylemem..."
(Hürriyet)
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.