Magazin

Mustafa Sandal'ın evlilik krizi

Mustafa Sandal'ın evlilik krizi

Mustafa Sandal'ın evlilik tarihini sürekli ertelemesi, iki yıldır birlikte olduğu Emina Türkcan'ı kızdırdı.

Emina, bu yüzden bayramı sevgilisinden ayrı, memleketi Bosna'da geçirdi. Mustafa Sandal ile iki yıldır birlikte olduğu Emina Türkcan, geçtiğimiz eylül ayında Sarsala Koyu'nda çok özel bir davetle nikah defterine imza atacaklardı. Ancak ünlü popçunun yoğun iş temposu, planların hayata geçirilmesini engelledi.

Sandal'ın o zamandan beri evlilik tarihini ertelemesi, dahası evliliğin lafını bile etmemesi de Emina'nın sabrını taşırdı. Yaşanan tartışma sonrası Emina Türkcan bayramı geçirmek üzere ailesinin yanına Bosna'ya giderken, Mustafa Sandal da birkaç arkadaşıyla beraber soluğu Göcek'teki teknesinde aldı.

Konuşulanlara göre ikili o zamandan beri görüşmüyor, sadece mesajlaşmakla yetiniyor. Konuyla ilgili sorularımızı yanıtlayan Mustafa Sandal da sevgilisiyle arasında bir gerilim yaşandığını doğruladı. Öte yandan bu tatsızlığın uzun sürmeyeceğini, krizi atlatacaklarını da sözlerine ekledi: 'Aramızda küçük bir problemin olduğu doğru. Ancak büyütülecek bir şey değil. Biz birbirimizi seviyoruz...'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.11.2005
441
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.