Magazin

'Müslüm Baba' metal söyleyecek

'Müslüm Baba' metal söyleyecek

Teoman ve Nilüfer'in şarkılarını yorumlayarak farklı kesimlerin de beğenisini kazanan Müslüm Gürses bu kez metal müzik kulvarında!

Bir dönem entelektüel kesim tarafından müziği aşağılanan Müslüm Gürses, söylediği pop ve rock şarkılarla kendine yeni bir kulvar açtı. Gürses'in yeni bombası Pasaj Müzik ve Ada Müzik'in ortak ürettiği bir proje: Müzik tarzları birbirinden farklı besteciler ve söz yazarları Müslüm Gürses'e şarkı hazırlıyor.

Bir şarkı Mungan'dan
'Müslüm Baba'nın yeni albümü için şarkı sözü yazacak isimlerden biri de ünlü yazar Murathan Mungan. Ayrıca albümde blues yorumu da, metal yorumu da yer alacak. Pasaj Müzik'in sahibi Ali Özülke'nin prodüktörlüğünde titizlikle hazırlanan albümde Gürses'ten Nirvana yorumu bile olacak!

Tarkan modeli albüm
Albüme sponsor olmaları için aralarında Tuborg'un da bulunduğu şirketlerle görüşmeler sürüyor. Güçlü bir markayla anlaşılması halinde albümün parayla değil promosyon olarak satılması planlanıyor. Yani bira kapaklarını götüren 'Müslüm Baba'yı dinleyebilecek.
Yayın tarihi: 11.08.2005
670
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.