Magazin

Müslüm Baba: Bond gibiyim

Müslüm Baba: Bond gibiyim

Müslüm Gürses, yeni albümünün ilk klibini Beyoğlu Balans'ta Garbage'e ait olan 'The world is not enough' adlı şarkıya çekti.

Murathan Mungan'ın süpervizör'lüğün de "Aşk Tesadüfleri Sever" adlı yeni albümünü kısa bir süre önce Pasaj Müzik'ten piyasaya çıkartan Müslüm Gürses, ilk klibini Beyoğlu Balans'ta Garbage'e ait olan 'The world is not enough' adlı şarkının, Mehmet Bilal tarafından Türkçe'ye uyarlanan "Bir Ömür Yetmez" adlı şarkıya çekti.

Yönetmenliğini Gamze Turagay'ın yaptığı klibin görüntü yönetmenliğini ise Amerikalı Yon Thomas yaptı. James Bond'un film müziğine klibini çeken Gürses, "Şarkıyı okuduk sanırım fena olmadı. Güzel bir aşk müziği, biz de o aşkı hem duygularımızla hem de müziğimizle yansıttık" dedi.

Kemikleşmiş dinleyicim beni bırakmaz
Sosyetenin arabeske ve kendisine ilgisini normal bulduğunu söyleyen Müslüm Baba, "Önemli olan yapılan iş, kitleleri kucaklamak önemli. Kemikleşmiş dinleyicim beni bırakmaz. Çok keyifli güzel bir albüm oldu" dedi. Neden James Bond'un müziğine klip çektiniz diye sorulması üzerine usta sanatçı "Kollektif bir iş yaptık. Hoş bir şarkı. Stüdyoda uzun bir çalışma dönemi geçirdik" dedi. Klipte siyahlara bürünen Gürses, "James Bond gibiyim" diyerek espri yaptı..
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.05.2006
509
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.