Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Musluktan bira aktı

Musluktan bira aktı

Norveç'te bir evin musluğundan su yerine bira aktı.

Norveç'in kuzeyindeki Kristiansund bölgesinde yaşayan Haldis Gundersen yaptığı açıklamada, evindeki musluğu açtığında su yerine bira aktığını görünce kendisini cennette sandığını söyledi.

Gundersen, mutfaktaki kirli çatal bıçakları yıkamak için musluğu açtığında bira aktığını gördüğünü, çok şaşırdığını kendisini bir an için cennette zannettiğini belirterek, musluktan akan birayı tattığını ancak tadının tuhaf olduğunu ifade etti.

Barda da su aktı
Olay üzerine yapılan araştırmada, binanın iki kat altındaki barda bir çalışanın, önceki gece yanlışlıkla Gundersen'in dairesine giden su borusuna yeni bir varili taktığı anlaşıldı. Bu arada barın bira musluklarındansa su aktığı belirtildi.

Bira Norveç'te çok pahalı
Bayan Gundersen, olayın aydınlanmasından sonra "Bir daha böyle bir şey olduğu zaman Baileys rica edeceğini" söyledi. Dünyanın en pahalı birasının satıldığı Norveç'te, bir barda yarım litre biranın fiyatının 8 dolar olduğu kaydedildi.
495
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.