Magazin

Murat Cemcir İşler Güçler'den ayrıldı mı?

Murat Cemcir İşler Güçler'den ayrıldı mı?

İşler Güçler'in yapım şirketi Limon Yapım'dan açıklama gecikmedi.

murat cemcir

Bazı gazetelerde yer alan "Set çalışanları paralarını 10 bölüm gerinden alınca İşler Güçler'de performans düştü" haberine, dizinin yapım şirketi itiraz etti. Yapılan haberde başrol oyuncusu Murat Cemcir'in set işçilerinin ücretlerini geç almasından dolayı dizinin yapımcısına rest çektiği ve dizinin son bölümünde bu sebepten dolayı oynamadı yazılmıştı.

"Set çalışanları paralarını 10 bölüm geriden alınca İşler Güçler'de performans düştü" haberlerine yapım şirketi isyan etti. Yapılan haberde başrol oyuncusu Murat Cemcir'in set işçilerinin ücretini alamamasından dolayı resti çektiği ve son bölümde o yüzden oynamadığı yazılmıştı. Dizinin yapım şirketi "Limon Yapım" yaptığı açıklamayla o iddiaları yalanladı. İşte o açıklama:

"Bazı gazetelerde ve internet sitelerinde İşler Güçler dizisiyle ve şirketimizle ilgili çıkan kaynağı belirsiz haberler tamamen yalan ve gerçek dışıdır.

Dizide yapılan değişiklikler tamamen hikaye ve kurgu çerçevesinde yapılmaktadır.

Yayınımızın olmaması tamamen Star Tv'deki yayınlanan dizilerin Ocak ayı için yaptığı rutin uygulamadır.

Bu haberin kim tarafın ve hangi maksatla çıkarıldığını araştırıyoruz,. Bu kişilerle ve kuruluşlarla ilgili yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız.

Setimizde aksayan herhangi bir şey yoktur ve çekimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Seyircilerimize daha iyi yeni İŞLER GÜÇLER izletmek için tüm teknik ekip ve oyuncularımızla çalışmalarımız sürüyor.

Bu tür gerçek olmayan ve yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyuna Saygıyla

Limon Yapım"

Yayın tarihi: 06.01.2013
3032
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.