Magazin

'Murat Boz'un göğüsleri benimki kadar'

'Murat Boz'un göğüsleri benimki kadar'

Ünlü manken, şarkıcı ve oyuncu Tuğba Özay posta.com.tr'ye, özel hayatından kariyerine, gelecek planlarından gündemdeki olaylara kadar pek çok alanda bomba açıklamalarda bulundu

Güncellenme tarihi:

Tuğba Özay ile Kuruçeşme'de buluşuyoruz. Beni gayet sıcak bir şekilde karşılıyor. 'Sana bomba açıklamalarım olacak Pınar' diyor. Bu cümleye her gazeteci gibi ben de bayılıyorum. Çaktırmadan da kendisini baştan aşağı süzüyorum... Tabii gazetecilikten ziyade kadınsal bir dürtüyle. Öyle söylendiği gibi kilolu falan değil, gayet ince ve düzgün bir fiziğe sahip. Yüzünde ise sıfır makyaj. Sadece fotoğraf çektireceğimiz zaman bir ruj sürüyor, hepsi bu! Cildi pürüzsüz ve doğal! Kendiside öyle, gayet cana yakın ve içten.

Tabii ortam gayet samimi ve karşısınızda da dobra dobra konuşan bir ünlü olunca ben de art arda sıraladım soruları. Bu nedenle oldukça uzun olan söyleşimizi size iki bölüm halinde sunacağım. Sıkı durun, çünkü Tuğba Özay, özel hayatından kariyerine, gelecek planlarından gündemdeki olaylara kadar pek çok alanda bomba açıklamalarda bulundu.

Son klibinizi 'Tatil' adlı şarkısına çektiniz ama hiç tatil yapmadınız. Bu yaz sizi sahillerde göremeyecek miyiz?

Tatil şarkısını yazdım klibini çektim hatta şarkının içinde, 'bu yaz tatile çıkmalıyım dert keder unutmalıyım, rakıyı da şarabı da devirip kanatlanmalıyım'diyor. Ama kendime baktığımda teorikle pratik birbirini tutmuyor. Henüz tatile çıkmış değilim. Klibi Kuşadası'nda, harika bir ortamda çektik. Bir bakıyorsunuz klipte gökte bale yapan Tuğba var, bir bakıyorsunuz suda su kayağı yapan Tuğba! Aslında bütün bunlar benim tüm sportif aktiviteleri rahatlıkla yapabileceğimin göstergesi.

TUĞBA ÖZAY (FOTO GALERİ)

HANDE YENER KORKTU!

Hatta Hande Yener, geçen sene akrobatik bir gösteri yapmak istemiş ama kızcağız çıkmış çığlık çığlığa aşağı inmiş. Korkmuş! Yerden 20-30 metre bile yukarıda olsanız, orada hareket yapmanız sadece iplere tutunup kendi vücudunuzdan güç almanız kolay iş değil. Bir taraftan estetik olmanız lazım, diğer taraftan yüz ifadeniz iyi olmak zorunda. Artı 35 derece sıcağın altındayız. Tüm bunlara rağmen güzel bir klip oldu. Ama ne zaman tatile çıkarım bilmiyorum. Yeni bir proje geldi. O projeyi de kabul edersem artık hiç tatile çıkamayacağım.

Nasıl bir proje?

Şu an daha kabul etmiş değilim. Bu yüzden bir şey söyleyemiyorum ama bir TV programı, benim tüm sportif, maceraperest ve delidoluluklarımı görebileceğiniz bir program.

SURVİVOR TUĞBA!

Macerayı çok seviyorsunuz, sportifsiniz de... Size Survivor'dan teklif gelse kabul eder misiniz?

Survivor'dan teklif almadım ama en son yapılan Survivor'da adımın çok geçtiğini duydum. Sosyal medyada da sürekli 'Tuğba Hanım siz de Survivor'da olmalısınız' diye yazıyorlar. İnsanların kafasına bir 'Survivor Tuğba' imajı yerleşmiş.

Bu orada olmak istediğiniz anlamına mı geliyor?

Açıkçası çok riskli bir durum bu. Ben polemiklerden uzak kalmaya çalışıyorum. Kameralar önünde gereksiz artistlikler yapanlara karşı tepkili biriyim. Sevmem bu tür ucuzlukları. Öyle ortamların içine düşmeyeceğimi bilirsem sıcak bakabilirim. Bu da yarışmak para kazanmak, yeniden gündem teşkil etmek için değil, projeye inanırsam olur. Ama bakıyorum bu tür programlarda, program sonrasında insanlar birbirine çok ağır ithamlarda bulunuyorlar. Bunun eğitimle falan da alakası yok. Bazısı üniversite mezunu insanlar. Sen içine girmek istemesen de birileri seni alıp o potanın içine sokuyor. Ben bu tür şeylerden hoşlanmıyorum. Benim biriyle işim olursa kaş göz girerim. Gereksiz laf salatalarına gerek yok.

ACUN KISKANILAN ADAMDIR!

Son zamanlarda Acun Ilıcalı hakkındaki iddialar size inandırıcı geliyor mu?

Acun benim çok eski arkadaşım. Onu Televole muhabirliği yaptığı dönemlerden tanırım. Acun o dönemlerde bile sıra dışı bir adamdı. Dünyayı dolaşıyordu. Televole programları ilk bizimle başladı. 1994 yılında. Ben şöhretin basamaklarını tırmanmaya başlamıştım. Şansal Büyüka talimat vermişti, Tuğbasız program yapılmasın diye. Çünkü reytinglerim iyiydi. Halkla aram iyiydi. Acun o yıllardan arkadaşımdır. Onda takdir edilmesi gereken şey, kendini hep geliştiren biri olmasıdır. Şimdi de kıskanılan adam poziyonunda.

Yayın tarihi: 15.08.2012
1927
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.