Magazin

Murat Boz Ve Babası İntiharı Önledi!

Murat Boz Ve Babası İntiharı Önledi!

Şarkıcı Murat Boz ve Eser Yenenler'in Bahar-Nihal Candan kardeşler ile eğlenmeye çıktıkları gecenin yankıları gündemden düşmezken, Murat Boz cephesinde ilginç bir gelişme yaşandı.

Murat Boz ile babası Cafer Boz, önceki gün ilginç bir olayın kahramanları oldu. Babası Cafer Boz, İstanbul Acıbadem'de arkadaşlarıyla otururken, genç bir adamın yakındaki bir binanın çatısına çıktığını fark etti.Arkadaşlarını da yanına alan Cafer Boz, intihar etmek isteyen A.E. isimli kişiyi vazgeçirmek için büyük çaba harcadı. İşsiz kaldığını ve borçları olduğunu söyleyen adam, intihar girişiminden vazgeçmeyince, baba Cafer Boz oğlunu arayıp yardım istedi.

YARDIM SÖZÜ VERDİ

Facetime üzerinden vatandaşla görüşen Murat Boz, uzun bir çaba sonucu A.E.'yi ikna etmeyi başardı. Şarkıcı, vatandaşa borçları ve ödeyemediği ev kirası için yardımda bulunma sözü verdi. Bunun üzerine çatıdan inen A.E., baba Cafer Boz ile karakola giderek ifade verdi. Doktor kontrolünden de geçirilen vatandaş, evine gönderildi.Canına kıymak isteyen bir kişinin hayatını kurtaran Murat Boz'un, A.E.'yi sık sık arayıp durumunu kontrol ettiği öğrenildi. Şarkıcı Murat Boz ve Eser Yenenler'in Bahar-Nihal Candan Kardeşler ile eğlenmeye çıktıkları gecenin yankıları gündemden düşmüyor.

 

 

 

 

Yayın tarihi: 10.05.2017
5269
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.