Magazin

Müjde Ar'ı ısırmışlar!

Müjde Ar'ı ısırmışlar!

Müjde Ar, yıllar önce Beyoğlu'nda başına gelenleri canlı yayında anlattı...

Müjde Ar, NTV'de ekrana gelen Önder Açıkbaş ile birlikte sundukları 'Güzel Haberler' programında yıllar önce yaşadığı bir olayı izleyenlerle paylaştı.

25 yıl önce Beyoğlu'nda yürüdüğü sırada bir kadının yanına yaklaştığını anlatan Müjde Ar, bunu başına gelen en tuhaf hadise olarak ilan etti.

Ar, "Bundan 25 yıl kadar önceydi, Beyoğlu'nda yürüyorum. Şöyle kolsuz bir elbisem var. Bir yanıma geldi. 'Müjde' dedi, 'Efendim' dedim. Kolumu ısırdı. 'Aaa hakikaten eti varmış' dedi arkasından... 'Hakikaten canlı bunun eti var' dedi, döndü yanındaki kadına" şeklinde konuştu.

Saçlarının çok güzel olduğunu ve gençliğinde saçından çekenlerin de çok olduğunu belirten Müjde Ar, bu nedenle ciddi sıkıntılar yaşadığını söyledi.

Sevenlerinin peruk olup olmadığını kontrol etmek için saçlarını çektiğine değinen Ar, "Elinde bir tomar saçla giden çok olmuştur" ifadesini kullandı.

"İşte sonra bu hale geldi" diyen Oya Başar, Müjde Ar'ı bir hayli güldürdü.


(Televizyon Gazetesi)
Yayın tarihi: 16.12.2009
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.