Magazin

Müjde Ar bile utandı!

Müjde Ar bile utandı!

Müjde Ar'ın karşısında giydiği pantolonu tarif eden konuk kantarın topuzunu öyle bir kaçırdı ki...

Müjde Ar ve Önder Açıkbaş'ın birlikte sunduğu programın dün geceki konuğu çağdaş sanatın önde gelen isimlerinden biri olan ressam Haluk Akakçe'ydi. Akakçe program esnasında öyle bir söz söyledi ki herkes şok oldu.

Akakçe'nin üzerinde özel bir pantolan vardı. Önder Açıkbaş pantolonun özelliklerini öğrenmek isteyince olanlar oldu.

Ünlü ressam önce güzel güzel anlatmaya başladı. "Bu kirlenmeyen kumaştan yapılan bir pantolon, bir senedir üzerimden çıkarmadım. Asla kirlenmiyor. Çünkü içinde gümüş var. Yani arka cebinize cep telefonu koysanız bile çocuğunuz oluyor" dedi.

YAYINDA AĞIZDAN KAÇAN AYIP SÖZ

Müjde Ar aradaki bağlantıyı anlamamış olacak ki "nasıl yani, ne alaka?" diye sordu. İşte bu soruyla Ar pimi çekmişti. Akakçe sanki evde arkadaşlarıyla konuşuyormuş gibi anlatmaya başladı. "Cep telefonları t.şaklara yakın olduğu için sperm sayısını düşürebiliyor"

Ağızdan kaçan bu söz canlı yayında bomba etkisi yaptı. Müjde Ar "neyse biz konuyu anladık, fazla derine inmeyelim" diye olayı toparlamaya çalıştı. Önder Açıkbaş ise "Umarım tek anlayan bizizdir, ses karıştı ya size de geldi mi" diye işi espriye vurdu.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 29.03.2010
440
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.