Magazin

Muhteşem Yüzyıl'ın Taşlıcalı Yahya'sı korkutacak!

Muhteşem Yüzyıl'ın Taşlıcalı Yahya'sı korkutacak!

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Taşlıcalı Yahya karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serkan Altunorak; Türkiye’de türünün ilk örneği bir korku filmi olan “Htr2b – Dönüşüm”de!

Güncellenme tarihi:

Her hafta seyirciyi ekrana kilitleyen ve son günlerde gündemden düşmeyen Muhteşem Yüzyıl dizisinde Taşlıcalı Yahya karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serkan Altunorak; Türkiye’de türünün ilk örneği bir korku filmi olan “Htr2b – Dönüşüm”de! Altunorak, Osman Evre Tolga’nın yönetmenliğindeki “İçinde ne saklı olduğunu asla bilemezsin” sloganıyla yola çıkan filmde Ozan karakteriyle beyazperde de seyirci karşısına çıkıyor.


The Independent Gazetesi’nde yayınlanan “Şiddet geni bulundu” haberinden ve ilaç deneylerinin insanlar üzerinde yapıldığı iddialarından yola çıkarak “htr2b Dönüşüm”filmini yaratan Osman Evre Tolga; istemsizce şiddet uygulayan ve bu şiddete maruz kalan insanların hikâyesini, kötülüğe taraf olmadan anlatıyor ve adını da “şiddet geni” olarak nitelendirilen htr2b geninden alıyor. Filmi izledikten sonra herkesin, “ben neye dönüşürdüm?” veya “en fazla ne kadar ileri giderdim?” sorusunu kendine sorabileceği bu film, seyirciye farklı bir sinema deneyimi yaşatma konusunda iddialı.

Kara Film, Fantastic Entertaintment ve Fono Film’in yapımcılığını, Medyavizyon’un dağıtımcılığını üstlendiği “htr2b Dönüşüm”; Türk sinemaseverlere, öncekilerden farklı bir korku filmi deneyimi yaşatıyor.

Bilgi İçin: www.htr2b.com

Mahmure.com Editörü: Duygu ÇELİKKOL

 

Yayın tarihi: 13.12.2012
2027
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.