Magazin

Muhteşem Yüzyıl'ın küvet sahnesi Twitter'ı salladı

Muhteşem Yüzyıl'ın küvet sahnesi Twitter'ı salladı

Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Selim ve Nurbanu Hatun'un küvet sahnesi geceye damga vurdu.

Güncellenme tarihi:

İŞTE ÇOK KONUŞULAN KÜVET SAHNESİNDEN KARELER

Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam yayınlanan 108. bölümüne Merve Boluğur ve Engin Öztürk'ün küvet sahnesi damga vurdu.

Bir dönem cesur sahneleriyle nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından "bizim böyle ecdadımız yok" sözleriyle eleştirilen Muhteşem Yüzyıl son yayınlanan bölümleriyle eski günlerine geri döndü. Özellikle dizi ekibine Nurbanu Hatun rolüyle bu sezon dahil olan isimlerden biri olan Merve Boluğur'un cesur sahneleri dikkat çekiyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÜVET SAHNESİ (VİDEO)

Dizinin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Şehzade Selim'in gönlünü çalmaya uğraşan Nurbanu Hatun amacına ulaştı. Şehzade Selim'e sürpriz hazırlayan Nurbanu, genç adamı sarayın uzak bir köşesine çekti. Nurbanu'nun sürpriziyle neye uğradığını şaşıran Şehzade, ona kayıtsız kalamadı. İkilinin aynı küvete girdiği sahneler Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri oldu.Bir çok izleyici cesur sahneyi nefeslerini tutarak izledi.

Yayın tarihi: 24.10.2013
823
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.