Magazin

Muhteşem Yüzyıl’dan Cansu Dere ayrılıyor mu?

Muhteşem Yüzyıl’dan Cansu Dere ayrılıyor mu?

“Muhteşem Yüzyıl” dizisine bu sezon Firuze karakteriyle katılan Cansu Dere’nin tartışma yaratan akibetiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı...

firuze

Dizinin yapımcısı Timur Savcı, geçen haftalarda katıldığı bir toplantıda “Firuze muhteşem geldi ama Hürrem sayesinde İzmir Marşı’yla gidecek” açıklaması yapmış, ardından sözleri Cansu Dere’yi istemeden kadroya aldığı şeklinde anlaşılınca da konuk oyuncu olarak ekibe katılan ünlü oyuncunun rolünü söylentilere inat uzatacağını ifade etmişti.

Dizinin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde Meryem Uzerli’nin hayat verdiği Hürrem ile Firuze arasındaki savaş iyice kızışacak.

Kanuni Sultan Süleyman, şehzadeleriyle birlikte av köşküne giderken yanında Firuze’yi de götürmek isteyecek. Kendisinin gideceğini sanan Hürrem, bu habere çok üzülecek ve av köşkü hazırlığını beklenmedik bir şekilde engelleyecek. Hürrem Firuze’yi öldürmek için onu darağacına çıkaracak.

Yayın tarihi: 31.10.2012
1323
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.