Magazin

Muhteşem Yüzyıl'da sürpriz isim

Muhteşem Yüzyıl'da sürpriz isim

Fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl'da hareme katılan 'taze' cariye en çok Hürrem Sultan'ı kızdıracak...

Güncellenme tarihi:

PELİN KARAHAN FOTOĞRAFLARI

Dört sezon süren gençlik dizisi “Kavak Yelleri” bitince spor hocası Erdinç Bekiroğlu’yla evlenen Pelin Karahan, onlarca teklife karşın oyunculuğa bir süre ara verdiğini açıklamıştı.

Pelin ‘Muhteşem Yüzyıl’la dönüyor
Hayali olan pastacılıkla ilgili çalışmalar yapacağını açıklasa da yapımcılar Karahan’ın peşini bırakmadı. Yeni sezon için henüz bir projeye imza atmadığı bilinen Karahan, geçen perşembe günü ilk dizisi “Kavak Yelleri”ni çeken TİMS Prodüksiyon’un imza attığı “Muhteşem Yüzyıl”ın setindeydi.

Neşeli olduğu gözlenen Karahan, Güneşli’deki TEM Stüdyoları’nda çekilen dizinin setini ziyaret etti, ekiple görüştü. Karahan’ın dizide rol almasının gündemde olduğu için sete gittiği ortaya çıktı. Yeni yayın döneminde yeni oyuncularla ekibini güçlendirecek olan dizide Karahan’ın hangi rolü canlandıracağı merak konusu oldu. İddialara göre: Pelin, haremin yeni gözdesi olmaya aday. Tabii bu durum en çok Hürrem Sultan'ı kızdıracak gibi görünüyor.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 22.05.2012
431
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.