Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Muhteşem' sezon finali sosyal medyayı salladı

'Muhteşem' sezon finali sosyal medyayı salladı

Muhteşem Yüzyıl sezona süper bir final bölümüyle veda etti. Hatice Sultan'ın İbrahim Paşa'nın ihanetini öğrenmesiyse sosyal medyayı karıştırdı.

Fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl dün akşam hem ekranlara hem de sosyal medyaya damgasını vurdu. Hatice Sultan'ın İbrahim Paşa'nın ihanetini öğrenmesi Twitter'da TT oldu.

Hürrem Sultan iktidara giden yolda önemli bir adım daha atarken, Şehzade Mustafa ise görkemli bir vedayla sancağa uğurlandı. Ekranların en çok izlenen dizilerinin başında gelen “Muhteşem Yüzyıl” dün akşam yayınlanacak altmış üçüncü bölümüyle yaz tatiline çıktı. Nefeslerin tutulduğu sezon finalinde Hatice Sultan, kaçmak üzereyken Nigar 'ı yakaladı ve İbrahim Paşa'yla arasındaki ilişkiyi sordu.

Aklı iyice karışan Hatice Sultan, Hürrem 'le yüzleşti. Hürrem'e inanmak istemeyen Hatice Sultan, Hürrem'in sürpriz tanığı sayesinde ihaneti öğrendi.

HATİCE SULTAN İBRAHİM'İ BOŞADI
Tüm gerçeği öğrenen Hatice Sultan sonunda İbrahim 'le yüz yüze geldi. Aldatılmayı içine sindiremeyen Hatice Sultan, İbrahim Paşa'dan boşanmaya karar verdi ve bu kararını İbrahim'in yüzüne söyledi.

HAREM NE Kİ DÜNYAYI BEN YÖNETECEĞİM
Sultan Süleyman ise yaşanan gelişmelerden sonra Harem'in idaresini Hürrem'e bıraktı. Saraya intikam duygusuyla yanıp tutuşan basit bir cariye olarak gelen Hürrem artık haremin tek başına idare edecektir. Mahide Evran'ı sonunda alt eden Hürrem'in sezon finalinin son sahnelerinde söylediği 'Harem ne ki, dünyayı ben yöneteceğim ' sözleri ise oldukça çarpıcıydı.

İŞTE SOSYAL MEDYADA YAPILAN YORUMLARIN BAZILAR

? @snn_Reis
Ben Pargalı İbrahim'in yerinde olsam,Hatice Sultan'a : "Tek eşlilik babanın evinde mi vardı amk" derdim. Gunaydin.

@laleelmacioglu
Hatice Sultan adamin icini bayiyorsun valla, Ibrahim'in yerinde olsam Nigar'i kapar giderdim senin yaninda ici kiyildi adamin senelerdir!!

?@yigitdemirkaya
ovvvv nigar kaçarken, Hatice Sultan'ın kucağına düştü.. :D yağmurdan kaçarken doluya tutulmak diye buna denir :D :D :D

?@nupeldaa
Ay hadi şu Hatice Sultan öğrensin artık Nigar Kalfa'nın kocasıyla iş pişirdiğini. Vallahi baydı kaç bölümdür!

?@lllKaramellll
Hatice sultan da ayakta uyuyo.. Surekli bi scary movie hallerri bet benizli ya öl bea..

?@EceYildirimmm
Abi bu Hatice Sultan'da cok cirkin ama ya

?@bsraa
Aha Hatice Sultan öğrendi İbo'nun ne mal olduğunu. şükür.

?@isilkan
eyvaaahlar hatice sultan gercegi ögrenicek :((((((((

?@sbnmunsln
Hatice Sultan da bilmemkacyillik osmanli tarihinin en dertlisi . Bi insan hic mi mutlu olmaz .

(Habertürk)

451
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.