Magazin

Muhteşem Engincan!

Muhteşem Engincan!

Şarkıcı Sibel Can'ın giyim tarzı ve imajıyla geçtiğimiz aylarda sık sık haber olan oğlu Engincan Ural, eğitimini sürdürdüğü ABD'den önceki gün döndü.

sibel can

Ayığının tozuyla geldiği İstanbul'da annesi Sibel Can'la akşam yemeğine çıkan Engincan Ural, uzattığı sakallarıyla görenleri şaşkına çevirdi.

Yeni imajıyla tüm bakışları üzerine toplayan Ural'ın sakal uzattığını annesinden bile sakladığı, Can'ın oğlunun yeni halini havaalanında gördüğü öğrenildi.

Oğluyla hasret gideren Sibel Can, mekân çıkışı kendilerini görüntüleyen basın mensuplarının "Muhteşem Engincan olmuş" yorumlarına "Aynen değil mi" diye katılırken, HT Magazin'e de özel açıklamalar yaptı.

Can şöyle konuştu: "Karşılamak için kızım Melisa'yla havaalanına gittik. Görünce kalakaldık. Şoke olduk. Uzun süre baktık. Şaşkınlığımızdan gidip çocuğa sarılamadık bile. Ama biraz uzun da olsa sakal yakışmış, oğluma her şey yakışıyor"

Sibel Can, oğlunu gördüğünde ilk tepkisinin "Muhteşem Yüzyıl'da mı oynayacaksın, bu hal ne?" olduğunu dile getirdi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 26.11.2013
1813
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.