Magazin

Muhteşem düğün

Muhteşem düğün

Hollywood'un son günlerde haklarında en çok konuşulan çifti Demi Moore ve Ashton Kutcher, 24 Eylül'de tüm dedikodulara son vererek 'Kabala' töreniyle California'da dünya evine girdi. Ünlü çiftin düğün resimlerini, OK Dergisi yayınlandı.

Basından gizli tutulan Beverly Hills'teki malikanelerinde yapılan muhteşem düğünde, ünlü çiftin 45 kadar en yakın arkadaşları ve akrabaları hazır bulundu. Beyaz bir ipek gelinlik giyen Demi Moore'un kızları Rumer (17), Scout (14) ve Tallulah (11) da annelerini yalnız bırakmadı. Konuklar arasında ünlü aktrisin eski eşi, film yıldızı Bruce Willis de vardı. Evlilik yemininden sonra, duydukları mutluluğu ilk defa OK dergisine anlatan çift, 'Bu tören ikimiz arasında zaten var olan her şeyi yüceltti. En büyük yeteneğimiz, sevmek' diye konuştu.

Mutluluktan uçan Demi Moore, yakışıklı kocasını işaret ederek 'Bayan Ashton Kutcher olduğum için gurur duyuyorum' derken, aktör-yönetmen Ashton Kutcher 'Hayatımda yaptığım en akıllıca şey' diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.10.2005
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.