Magazin

'Mucizeler Komedisi' aralıkta

'Mucizeler Komedisi' aralıkta

Şener Şen'i yıllar sonra tiyatro sahnesine döndüren 'Mucizeler Komedisi' adlı müzikli oyun aralık ayında seyirci karşısına çıkacak.

Yapımcılığını Mustafa Oğuz, Most Production'ın üstlendiği, Şener Şen'i yıllar sonra tiyatro sahnesine döndüren 'Mucizeler Komedisi' adlı müzikli oyun aralık ayında seyirci karşısına çıkacak. Geçtiğimiz sezon prömiyeri Şener Şen'in rahatsızlığı nedeniyle ertelenen oyunun provalarına başlandı. Tekstini Kurtcebe Turgul'un oluşturduğu, Işıl Kasapoğlu'nun sahneye koyduğu 'Mucizeler Komedisi'nin başrol oyuncuları Şener Şen ve Meltem Cumbul'un rol arkadaşları da değişti.

Yeni kadroda Beyazıt Öztürk (Beyaz) yerine Mirkelam, Cem Davran'ın yerine ise Şevket Çoruh var. Tamer Çıray'ın müziklerini, Tuna Kiremitçi'nin şarkı sözlerini hazırladığı oyunun koreografı Beyhan Murphy. Oyun, aralık ayı başında Mydonose Showland'de 'perde' diyecek.

Fantastik öğeler taşıyan müzikli bir oyun olan 'Mucizeler Komedisi'nde Şener Şen medya patronu Sefa Yurdakul'u canlandırıyor. Meltem Cumbul'un Sefa Yurdakul'un kızı Sütiye'yi oynadığı 'Mucizeler Komedisi'nde Şevket Çoruh da Sefa Yurdakul'un yardımcısı Tarcan Topaç tiplemesiyle seyircinin karşısında olacak.

'İmkânsız aşk' hikâyesi
Güçlü, karizmatik, atak ve gözükara bir medya patronu olan Sefa Yurdakul'un işinde daha da iyi yerlere gelmekten başka hedefi yoktur. Hedefine ilerleyen yolda Yurdakul'a en az kendisi kadar tuhaf bir ekip eşlik etmektedir. Sağ kolu Tarcan Topaç ile iş hayatında bir mücadeleden diğerine koşan Sefa Yurdakul'un televizyon kanalında bir süre sonra tuhaf olaylar cereyan etmeye başlar. Kanalı adeta mucizeler, karabasanlar, uçanlar, kaçanlar basar. Üstüne üstlük işin içine bir de imkânsız aşk girer.
(Radikal)
Yayın tarihi: 14.10.2004
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.