Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

MTV Türkiye: Kimseye ambargo yok

MTV Türkiye: Kimseye ambargo yok

MTV Türkiye'nin patronu Esra Oflaz Güvenkaya, Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'ın yaşları ileri oldukları gerekçesiyle kliplerinin MTV Türkiye'de yayınlanmayacağı yönünde çıkan haberlerin doğru olmadığını açıkladı.

Güvenkaya, "Sezen Aksu ve Ajda Pekkan gibi çok değerli sanatçılarımızın yaşlarından dolayı kliplerinin MTV Türkiye'de yayınlanmayacağına dair çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kaldı ki, Sezen Aksu'nun Ceza ile yaptığı düeti MTV Türkiyede yayınlamak istiyoruz" dedi.

Oflaz, sözlerini şöyle sürdürdü, "Bildiğiniz gibi MTV Türkiye'yi kurarken ana hedefimiz kaliteden taviz vermemek ve MTV çizgisini devam ettirmekti. Bu görev sizin de takdir edeceğiniz gibi çok seçici olmayı ve çok çalışmayı gerektiriyor. Biz burada yatay bir yapılanmayla her konu için farklı kurullar oluşturduk. Bu kurullardan biri ve en önemlisi de yayınladığımız klipleri seçen kurulumuz. Bu kurulumuz altı kişiden oluşuyor. MTV Türkiye Müzik Direktörlüğü Departmanı, MTV Türkiye Yönetimi ve MTV Avrupa'nın bu kurul içinde oy hakkı var.
801
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.