Magazin

Monica’yla elektriğimiz tutmadı

Monica’yla elektriğimiz tutmadı

Monica Bellucci'yle oynayacağı film iptal edilen Cem Yılmaz, "Elektriğimiz tutmadı, ben de Yılmaz Erdoğan’ın numarasını verdim" dedi.

Ünlü şovmen Cem Yılmaz, Monica Bellucci’yle oynayacağı “Sonra Ağlayacağım” adlı filmin iptaliyle ilgili espri yaptı. Yılmaz, dün Kanaltürk’ün “Pazar Eki” programına “Şahane Misafir” filminde oynadığı yönetmen Ferzan Özpetek’le konuk oldu. Özpetek, geçen aylarda Türkiye’de Yılmaz Erdoğan’la “Gergedan’ın Son Şiiri” filminde başrol oynayan Monica Bellucci ile Cem Yılmaz’ı oynatacağı film projesinin neden iptal edildiği sorusuna, “Cem bu konu için İtalya’ya geldi. Yazlık evde Monica, Cem ve ben konuştuk” dedi.

Gösterisi vizyona girecek
Araya giren Yılmaz, “Anlaşamadım. Monica’yla elektriğimiz tutmadı. Yılmaz Erdoğan’ın numarasını verdim” diye espri yaptı. Ardından da Yılmaz, “Zaten Yılmaz Erdoğan, Monica ile film yapmadan önce bizim projemiz iptal olmuştu” diyerek konuya açıklık getirdi. “Şahane Misafir”de rolünün azlığıyla ilgili eleştirilere ise Yılmaz, “Rolüm daha küçük olsa, daha konforlu olurdum. Daha fazla olsaydı altından kalkamayacağım bir yere giderdi. İtalyancayı arkadaşlarımı taklit ederek konuşabilirim. İtalyanca bilmiyorum” diye yanıtladı. Yeni projesini de açıklayan Yılmaz, TİM’de kapalı gişe giden “Fundamentals” adlı şov kaydının sinema salonlarında gösterileceğini belirtti.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 09.04.2012
331
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.