Magazin

Monica Bellucci'nin üstsüz kaldığı sahne

Monica Bellucci'nin üstsüz kaldığı sahne

Yönetmen Bahman Ghobadi’nin Türkiye’de çektiği ilk film “Gergedan Mevsimi”, Atilla Dorsay dışındaki sinema eleştirmenle-rinden geçer not alamadı. Dorsay, “Ghobadi’nin en iyi filmi, çok beğendim” dedi

Güncellenme tarihi:

Ülkesinde yasaklı olan İranlı yönetmen Bahman Ghobadi’nin Türkiye’de çektiği ilk film “Gergedan Mevsimi”, sinema eleştirmenlerinden geçer not alamadı. Başrollerini dünyanın en etkileyici kadınları arasında gösterilen İtalyan oyuncu Monica Bellucci, Behrouz Vossoughi, Yılmaz Erdoğan, Caner Cindoruk, Beren Saat, Belçim Bilgin ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı filmin basın gösterimi dün gerçekleştirildi. İran’da 30 yıl hapis yatan İranlı şair Sahel Farzan’ın özgürlüğüne kavuştuktan sonra eşini aramak için İstanbul’a gelişini anlatan filmi, Atilla Dorsay’ın dışında tüm sinema eleştirmenleri ağır bir dille eleştirdi. Beren Saat ile Belçim Bilgin’in hayat kadınını canlandırdığı filmde Monica Bellucci’nin üstsüz kaldığı sahne ve Yılmaz Erdoğan’la seviştiği sahneler dikkat çekiyor.

Yayın tarihi: 24.10.2012
1210
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.