Magazin

Monica Bellucci İstinye Park'ta!

Monica Bellucci İstinye Park'ta!

Gergedan Mevsimleri filminin çekimleri için İstanbul'da bulunan Monica Bellucci önceki gün rol arkadaşı Belçim Bilgin'le birlikte İstinye Park'ta alışveriş yaptı.

Güncellenme tarihi:
İSTİNYE'DE KAHVE KEYFİ YAPTI Ve nihayet Monica Bellucci İstinye Park'ta! İran asıllı Kürt yönetmen Bahman Ghobadi'nin Gergedan Mevsimleri adlı filminin çekimleri için 10 gündür İstanbul'da bulunan Bellucci, önceki gün kızı Leoni ve rol arkadaşı Belçim Bilgin'le İstinye Park'a gitti. Monica Bellucci fotoğrafları için tıklayın.. 10 gündür setle oteli arasında gidip gelen güzel yıldız, İstinye Park'ta Masa Restaurant'ta tatlı yiyip kahve içti, çevredekilerin meraklı bakışlarına aldırmadan kızıyla oyunlar oynadı. KIZINI OTELE GÖNDERDİ Akşam üzeri havanın serinlemesiyle kızını dadısıyla birlikte özel minibüsüne gönderen Monica Bellucci, Belçim Bilgin'le alışveriş yaptı. Beymen'de ayakkabı bakan ve birçok modeli deneyen Bellucci, Bilgin'in fikrini aldı. Güzel oyuncu Fendi mağazasında da çanta baktı. Monica Bellucci, alışverişin ardından kapıda kendisini bekleyen minibüsüyle oteline döndü. (Habertürk)
Yayın tarihi: 18.03.2011
466
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.