Magazin

Moda akımlarına yön veren ünlüler

Moda akımlarına yön veren ünlüler

Magazin dergilerinden People, İnternet sitesinde geçtiğimiz günlerde başlattığı bir anketle, son dönemlerin 'top trendsetter'ını arıyor.

Ünlüleri yakından görmek için sağ taraftaki Foto-Galeri'yi tıklayın!

Beyonce, Nicole Kidman, Jessica Simpson, Jennifer Lopez gibi her zaman güzellikleri ve şıklıklarıyla konuşulan isimlerin yer aldığı anketin oylaması hâlâ devam ediyor. Giydikleriyle ve stilleriyle, yepyeni moda akımları başlatacak kadar etkili olan dünyaca ünlü bu isimler arasında sizin birinciniz kim?

Jennifer: O bir diva!
Jennifer Lopez, Kaufman'a göre yakası kürklü kıyafetleri, uzun kirpikleri ve kabarık etekleri ile tam bir diva. Kaufman onu şöyle tanımlıyor: "O ne giyerse giysin, kendine çok güvendiği için kıyafetleri bir diva gibi taşıyor. Kesinlikle modacı bir kişiliği var. Özellikle katıldığı ödül törenlerinde şıklığı ile kendisinden söz ettiriyor."

Nicole: Kırmızı halının kraliçesi
Güzelliği ile herkesi büyüleyen ünlü aktris Nicole Kidman, her zaman şık olmayı başarıyor. People'ın stil editörü onu şöyle tanımlıyor: "Kırmızı halıya geldiğinde, adeta oranın kraliçesi haline geliyor. Fiziği ile, bir modelden hiçbir farkı yok. O kadar uzun ve ince ki, haute couture kıyafetlerin vazgeçilmezi. Kidman, aksesuvarda da her zaman minimal tasarımları tercih ediyor. Saçı çoğu zaman abartısız ve makyajı duru."

Beyonce: Göz alıcı
Susan Kaufman, Beyonce'nin nerede ne giyileceğini çok iyi bildiğini söylüyor: "Kırmızı halıda yürürken dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şarkı söylerken de, kırmızı halıda yürürken de giydiği kıyafetlerle tüm vücut hatlarını ortaya koyuyor."

Sienna: Her zaman bohem
Kovboy çizmelerinin üzerine giydiği şık mini eteği, tunik üzerine taktığı kalın kemeri ve şapkasına uydurduğu tişörtleri ile onun tarzı her zaman bohem" diyor Kaufman. 'Kooba' marka çantanın, ünlü aktör Jude Law'un nişanlısı olan Sienna Miller'ın adını taşıyan bir modeli bile var.

Jessica: Tam bir Amerikalı
People dergisinin stil editörlerinden Susan Kaufman, "İnsanlar her zaman onun bir sonraki sefer ne giyeceğini merak ediyor" diyor güzel şarkıcı Jessica Simpson için. Simpson'ın her zaman bir Barbie bebeğe benzediğini söyleyen Kaufman, sözlerine şöyle devam ediyor: "O tam bir Amerikan kızı, kovboy çizmeleri, UGG botları, jean'leri ve el çantalarıyla gerçek Amerikan tarzını yansıtıyor."
Yayın tarihi: 26.06.2005
413
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.