Magazin

Miss Turkey 2013 seçildi

Miss Turkey 2013 seçildi

Star Tv'nin düzenlediği Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının final gecesi İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Muhteşem sahne şovları, güzelleri ile Miss Turkey gecesine Taksim Gezi Parkı'ndaki olaylar damga vurdu.

Miss Turkey 2013 seçildi

Gezi Parkı'ndaki direnişçiler atılan gaz bombalarından etkilenince Miss Turkey gecesinin düzenlendiği Kongre Merkezi'ne girmek istedi. Kısa süreli bir arbedenin yaşanmasının ardından Kongre Merkezi'nin kapıları kilitlendi. Kenan Dogulu'dan sonra sahne alan Goksel de gezi parkında yaşanan olaylar için kayıtsız kalmadı. Göksel "Biz buradayız fakat aklımız sokaklarda. İnşsllah ben guzel ulkeme barış ve huzur yakın zamanda gelir." diyerek alkış topladı.

Yarışma başlangıcında konser veren Kenan Doğulu ise giydiği tişört ile büyük alkış aldı. Şans Meleğim şarkısıyla sahneye çıkan Doğulu 'geziparkı' yazılı tişörtüyle verdiği mini konserde salonu dolduran yüzlerce kişiden büyük alkış aldı.

Gecede Filiz Akın, Faruk K, Çağla Kubat, Eylem Şenkal, Simge Tertemiz, Zeynep Tuzlu ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri hazır bulundu. Finalde Türkiye Güzeli'ni seçecek isimler arasında genç kuşağın gözde oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Ahmet Kural, Türk sinemasının usta isimlerinden Filiz Akın, 2012 Miss World Yu Wenxia, 2002 Miss World Azra Akın, gazeteci Hıncal Uluç ve Güneri Civaoğlu, moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk yer aldı.

Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının Birinci Güzeli

İstanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri, 1. Sınıf Öğrencisi 2 numara ile yarışan 19 yaşındaki Ruveyda Öksüz oldu.

Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının İkinci Güzeli

Lise son sınıf Öğrencisi 6 numara ile yarışan 18 yaşındaki Berrin Keklikler oldu.

Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının Üçüncü Güzeli

Florıda Instıtute Of Technology, İşletme Bölümü, 3. Sınıf Öğrencisi 15 Numara ile Yarışan 20 yaşındaki Ezgi Avcı oldu.

Yayın tarihi: 02.06.2013
2270
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.