Magazin

Miss İran cesur çıktı!

Miss İran cesur çıktı!

İran güzeli Elnaz, Marmaris'teki yarışmada önce tesettürle podyuma çıktı. "Benden öncekiler mayo giymeyip yarışmayı terketmiş, benim korkum yok" dedi ve mayoyu giydi.

Marmaris'te düzenlenen "Miss Pearl of The World" güzellik yarışmasında tahta Norveçli Shountavia Loo oturdu. Organizyondaki aksaklıklar nedeniyle jüri üyelerinin geciktiği yarışmada en çok konuşulan güzel ise Miss İran oldu. Yarışmaya İran'ı temsilen katılan Elnaz Pıraesh sahneye ilk olarak kapalı siyah bir elbiseyle çıktı. Mayolu geçişlerde de yarışmadan çekilmeyeceğini açıklayan İranlı güzel, 2'nci bölümde mayoyla sahnedeki yerini aldı.

Elnaz "Benden önce birçok genç kız bu tür yarışmalara katıldı. Hepsi mayolu bölümde geçildiğinde korkarak yarışmadan çekildi. Korkmuyorum mutlaka mayoyla çıkacağım" demişti. Jüri üyelerinden Gönül Yazar "Ben olmadan oy kullanamazsınız. Araba gönderip beni almayı unutmuşlar" dedi. Ardından sunuculuk yapan Yeliz Yeşilmen sahneye çıkarak "Beni de almayı unutmuşlar" deyince protokol salonu terketti.
Yayın tarihi: 24.05.2005
653
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.