Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Mischa kendi markasını yaratacak

Mischa kendi markasını yaratacak

Oyunculuğa çocuk yaşta başlayan Mischa Barton, şimdilerde tüm dünyada ilgiyle izlenen "The O.C" dizisinin yıldızı. 20 yaşındaki genç oyuncu, kendi moda markasını yaratmayı planlıyor.

Mischa'nın fotoları sağda

Sinema dünyasının çocuk yıldızları, ergenlik dönemlerinde rol bulmakta zorlanmaya başlarlar ve bir süre sonra da ortadan kaybolurlar.

Tabii her çocuk oyuncu için bu acı son geçerli değil. Çocukluktan başlayıp yaşamları boyunca başarıdan başarıya koşanlar da var.

İşte size yakın geçmişten bir örnek. Mischa Barton, 10 yaşındayken başarılı bir çocuk oyuncuydu. Hollywood'da tutunup tutunamayacağı elbette belli değildi. Ancak Mischa Barton, kamera karşısında büyümeyi sürdürdü. Bugün 20 yaşında olan genç oyuncu, "The O.C" dizisiyle tüm dünyada tanındı.

EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYOR
Bir fırsatını bulur bulmaz üniversiteye gitmek istediğini söyleyen Mischa Barton, çok yakında modacılığa da soyunmayı planlıyor. Giyim tarzıyla her zaman övgü toplayan Barton, hazır hissettiği anda kendi markasını yaratmak için hazırlıklara başlayacağını belirtiyor.

Özel hayata gelince... Mischa Barton'ın rock'çı Cisco Adler'le mutlu bir beraberliği var. Sevgilisi ve köpeğiyle çıktığı yürüyüşlerde sık sık objektiflere yansıyan Barton, evlilikle ilgili sorulara ise şu cevabı veriyor: "Çok mutlu bir beraberliğimiz var, ama şu anda evlenmeyi düşünmüyoruz. Daha ikimiz de çocuğuz!"
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.05.2006
352
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.