Magazin

Miranda Kerr: Erkek gibiydim

Miranda Kerr: Erkek gibiydim

Victoria Secret'ın meleklerinden biri olan Miranda Kerr, hızlı bir şekilde dünyanın en başarılı modellerinde biri haline geldi.

25 yaşındaki model, Gran Kanarya'nın gözde moda organizasyonu Moda Calida için podyuma çıkacaktı.

HELLO!: Yeni Elle Macpherson olarak adlandırılıyorsunuz.
Miranda Kerr: İnsanların beni onunla karşılaştırması gerçekten gururumu okşuyor ama ben kendimi öyle görmüyorum. Sadece kendi halinde işini yapan bir kızım aslında. Avustralya'nın orta bölgesindeki küçük bir kasabada büyüdüm. Hiçbir zaman bu kadar insan ve bu kadar farklı yer görüp tanıyacağımı bile hayal edemezdim.

HELLO!: O yıllarda hayat nasıldı?
M. Kerr: Alçakgönüllü, çok şevkatli, sevgisini gösteren bir aileye sahibim. Bu bana hayat adına büyük bir öğüt verdi aslında.

HELLO!: At bindiğiniz ve motor kullandığınız doğru mu?
M. Kerr: Evet, erkek gibiydim. Her zaman dışarıda olmayı severdim; ağaçlara tırmanmak, çamurlar içinde oynamak. Hiçbir zaman Barbie'lerle oynamadım.

HELLO!: 14'ünüze basmadan moda dünyasına adım attınız.
M. Kerr: Bir arkadaşım bir derginin modellik yarışmasıyla ilgili bir ilan görmüş. İkimiz de katıldık. O da finale kadar kaldı ama kazanan ben oldum.

HELLO!: Ailenizin modayla bir alakası var mı?
M. Kerr: Hayır. Babam inşaat, annemse muhasebe işinde. Ama bana hep destek oldular. Annem: 'Miranda değiştiğini hissettiğin veya kendini diğer insanlardan farklı gördüğün gün bu işi bırak' dedi. Bu yüzden ona minnettarım. Model olmak birinin hayatını kurtarıyor olmak demek değil. Herkesinki gibi normal bir iş.

HELLO!: Diyetiniz var mı?
M. Kerr: Vejeteryanım ama balık yiyorum. Kullanmadığım tek şey şeker. Her sabah bir limonu yarım bardak ılık suya sıkıp içiyorum. Bu, metabolizmanızı hızlandırıyor.

HELLO!: Podyumun dışında nasıl birisiniz?
M. Kerr: Genelde mutlu biriyim. Benim doğamda var. Her zaman iyi tarafından bakmayı bilirim.


HELLO!: Özellikler nelerdir?
M. Kerr: Dürüst ve açık sözlü, akıllı olması. Bu gerçekten çekici bulduğum birşeydir çünkü karşındakinden öğrenirsin.

HELLO!: Ya sizin kusurunuz?
M. Kerr: Bazen patronluk taslayabiliyorum ama bu, işlerin yolunda gitmesi için.

HELLO!: Sizi ne güldürür?
M. Kerr: Aptallık. Bu bir tip yerme aslında, tıpkı Monty Python'daki gibi, kendime de çok gülerim.

HELLO!: Nelere ağlarsınız?
M. Kerr: Adaletsizlik. İhtiyacı olan birine yardım edemediğimde kendimi berbat hissediyorum.

HELLO!: Yazdığınız kitaptan bahseder misiniz?
M. Kerr: Beslenme konusuna karşı büyük bir merakım var. Büyürken sahip olmayı arzu edeceğim tarzda bir kitap yazıyorum. Umarım genç kadınların kalori hesapları yapmadan kendilerini sevmelerine ilham verebilirim. Aynı zamanda iyi ve kötü zamanlarımı da anlatan kendi hayatımdan da bahsediyorum. İlk erkek arkadaşım bir trafik kazasında öldü. Bu, bana yaşamın ne kadar kırılgan olduğunu gösterdi. Bu yüzden hayata karşı bu kadar minnettarım ve yaşamayı bu kadar çok seviyorum.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.07.2008
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.